Podziękowanie 

Serdeczne dziękujemy wszystkim Rodzicom oraz Przyjaciołom naszego żłobka za wspaniałe zaangażowanie w zbiórkę “Wesprzyj Bezdomniaki”, zorganizowaną we współpracy z Gminą Wieluń. Dzięki Państwa otwartości i ogromnym sercom udało się zebrać karmę, koce, żwirek oraz akcesoria, które realnie poprawią warunki życia bezdomnych kotów w naszej okolicy. 

Wyrazy uznania kierujemy również do opiekunek akcji – pani Katarzyny, Marty i Wiolety   za organizację oraz ciepłą zachętę do udziału w zbiórce. 

Państwa wspólna postawa udowodniła, że razem potrafimy zrobić wiele dobrego. 

Dziękujemy za empatię, dobroć i chęć niesienia pomocy. 

                                                                                                             Dyrektor Bożena Żurek