6 maja nasz żłobek odwiedzili strażacy z OSP Dąbrowa. Spotkanie odbyło się w ramach poznawania zawodu strażaka. Dzieci miały okazję zobaczyć strój i wyposażenie strażaka oraz z bliska obejrzeć wóz strażacki.

Najwięcej radości sprawiła możliwość lania wodą z prawdziwego strażackiego węża. To było pełne radości, emocji i nowych doświadczeń spotkanie. 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6