31 października w naszym żłobku zrobiło się naprawdę pomarańczowo! Tego dnia obchodziliśmy Dzień Dyni - pełen radości, zabawy i jesiennego klimatu. 

Podziękowania dla Rady Rodziców Miejskiego Żłobka w Wieluniu 

Z całego serca dziękujemy Radzie Rodziców za piękne kwiaty, słodkie upominki  i ciepłe gesty pamięci, które otrzymaliśmy z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wywołały one uśmiech na naszych twarzach i dodały wiele pozytywnej energii.  

14 października we wszystkich grupach naszego żłobka obchodziliśmy Dzień Kundelka w wyjątkowy sposób. Odwiedziła nas pani Lena Macuga wraz ze swoim uroczym psem terapeutycznym, sznaucerem olbrzymim - Britą, by przeprowadzić zajęcia z dogoterapii. 

Szanowni Państwo. Drodzy Rodzice.

Witamy Was w nowym roku Żłobkowym. Dziękujemy za okazane zaufanie-to dla nas zaszczyt towarzyszyć dzieciom w ich codziennych zabawach i pierwszych ważnych krokach. Życzymy, by był to czas pełen spokoju, uśmiechu i wielu pięknych chwil.

Zapraszamy dzieci kontynuujące pobyt w żłobku od godz. 6:30, a rozpoczynające przygodę ze żłobkiem od godz. 8:00 lub 10:00 zgodnie z harmonogramem adaptacji.

Niezwykle miło nam poinformować, że w ramach programu „Aktywne Place Zabaw 2025" Gmina Wieluń pozyskała 300 000,00 złotych na przebudowę placu zabaw przy Miejskim Żłobku w Wieluniu, ul. Porzeczkowa 8, 98-300 Wieluń.

W dniach 16 i 17 czerwca o godzinie 14:00 w naszej placówce odbyło się uroczyste zakończenie roku żłobkowego. W wydarzeniu dzieciom towarzyszyli Rodzice, opiekunki oraz Pani dyrektor Bożena Żurek. Obecna była również Pani wiceburmistrz Joanna Skotnicka – Fiuk, a całość relacjonowały lokalne media kulisy.net. 

5 czerwca 2025 r. nasze maluchy miały okazję przeżyć niezwykłą przygodę dzięki wizycie teatrzyku objazdowego “Krak - Art – Bis", który zaprezentował spektakl pt. “Księga Marzeń”. 

W poniedziałek, 2 czerwca, w naszym żłobku obchodziliśmy radośnie i kolorowo Dzień Dziecka. Wszystkie grupy spędziły ten wyjątkowy dzień na świeżym powietrzu   – na tarasach oraz terenie zielonym wokół placówki. 

W sobotę 25 maja 2025 r. w godzinach od 10 do 13 odbył się na terenie żłobka IV Piknik Rodzinny. Został zorganizowany przez Radę Rodziców oraz pracowników naszej placówki.